Про питання діяльності Сокирянської територіальної громади в умовах воєнного стану йшлося в ході XVII сесії міської ради

Під головуванням сокирянського міського голови – Василя Козака, відбулась сімнадцята позачергова сесія Сокирянської міської ради. Участь взяли: голова Дністровської районної ради – Олександр Янчак, заступники міського голови – Оксана Бабій та Іван Гангал, секретар міської ради – Любов Степаненко, керуюча справами виконавчого комітету – Ауріка Мойсеєнко, старости населених пунктів громади, керівники окремих структурних підрозділів міської ради.

Перед початком пленарного засідання всі присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України та тих, хто став жертвами підступної війни.

Далі міський голова Василь Козак з нагоди ювілейних днів народжень вручив Почесні грамоти Сокирянської міської ради та подякував за багаторічну сумлінну працю Галині Іванівні Пленгей – директору Сокирянського комунального госпрозрахункового підприємства «Профдезінфекція»; Валерію Михайловичу Степаненку – депутату міської ради та директору опорного закладу «Романковецький ліцей ім. академіка К.Ф. Поповича» та Лідії Олексіївні Козак – заступнику начальника відділу обслуговування громадян №2 управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Депутати розглянули близько тридцяти питань порядку денного.

В ході сесії розглянуто питання щодо : внесення змін до Програми сприяння організації та виконання завдань територіальної оборони у територіальній громаді на 2022-2024 роки; про затвердження Статуту комунального підприємства «Комунальник» Сокирянської міської ради; створення та затвердження Концепції індустріального парку «Енергія Буковини».

Члени засідання затвердили : Програму щодо сприяння організації та виконання завдань Збройних Сил України та рішення виконавчого комітету від 30 березня 2022 року № 66 Про порядок використання паливно-мастильних матеріалів в Сокирянській міській раді; внесення змін до бюджету Сокирянської міської територіальної громади на 2022 рік.

Депутати погодили призначення Василя Бучацького на посаду директора комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» та призначення Дмитра Гармаша на посаду директора комунального підприємства «Комунальник» Сокирянської міської ради.

Йшлося і про : організацію харчування вихованців закладів дошкільної освіти, учнів закладів загальної середньої освіти Сокирянської міської ради; використання шахти з видобутку каміння вапнякового в с. Коболчин Дністровського району Чернівецької області в умовах воєнного стану; виконання бюджету Сокирянської міської територіальної громади за I квартал 2022 року.

Значна частина питань стосувалась сфери замельних відносин. Зокрема, погоджено питання : про встановлення строкового земельного сервітуту; про встановлення плати за користування землями на території громади; про припинення права постійного користування землею; про передачу земельної ділянки у постійне користування та в оренду та інші.

Низка питань стосувалась комунальної власності Сокирянської територіальної громади.