Прокуратура: «Услад» побудований законно

Днями прокуратура Чернівецької області проінформувала громадськість, в особі члена Антикорупційної комісії Народної ради Чернівецької області Філіппа Ілліча Кокоша про попередні результати перевірки фактів, поширених засобами масової інформації області, щодо можливих порушень законодавства під час будівництва нерухомих об’єктів туристичного комплексу «Услад» у селі Ломачинці Сокирянського району, які розташовані у межах прибережно-захисної смуги річки Дністер та на землях лісового фонду, а також причетності до нібито “так званих” корупційних схем посадових осіб Генеральної прокуратури України та Прокуратури Чернівецької області, про це повідомляє  Інтернет- ресурс Букінфо з посиланням на персональну сторінку Голови громадської організації з юридичного захисту ЗМІ в Чернівецькій області Філіппа Кокоша в соціальній мережі Facebook.

Відтак, прокуратура Чернівецької області спростовує головний докір Сокирянських правдолюбів: «що дана земельна ділянка незаконно перейшла у власність ТК «Услад» внаслідок ряду перереєстрацій (схема Межигір’я)». За інформацією контролюючих органів фактів порушень при набутті у власність або оренду на березі Дністровського водосховища в урочищі «Вишнева» за вказаний період не виявлено. Не підтверджено і факти втручань посадових осіб органів прокуратури у вирішення питань з приводу отримання у власність окремими особами у власність земельних  ділянок.

Разом з тим, виявлено факт самовільного зайняття земельної ділянки водного фонду  – побудови на ній тимчасових споруд та бетонного причалу.

Нині перевірка туристичного комплексу «Услад» триває. До неї залучені фахівці з  різних галузей і про результати буде проінформована  громадськість. Хотілося лише, щоб так ретельно перевірили всі об’єкти та новобудови Дністровського водосховища, а не лише ті,  які з різних причин не подобаються новоспеченим активістам Сокирянщини. Жителям району докорінно відомо прізвища кляузників та брехунів, які розповсюдили десятки неправдивих фактів. Невже в черговий раз   контроль стає вибірковим?

 1. Буковинець коментує:

  Перевірка триває, але вже претензій немає????

 2. Я коментує:

  Янукович: Я легітимний президент!

  • Ми коментує:

   Люди побудували гарний комплекс, створили умови для відпочинку, а заздрісних і жадних шавок душе жаба.

 3. путін ху..ло коментує:

  так вам і треба!!!!Козак урве по повній програмі))))красава активісти!!!!!А ви показуєте лишній раз що ви продажний сайт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. новини коментує:

  Брехун і кляузник,який розповсюджує неправдиві факти та однобоко висвітлює інформацію на радіо василя васильовича це ростік бузилятко,з якого журналіст як з мене космонавт.Чому захищає тих хто краде і вивозить пісок з Ломачинців,чому захищає “бомбардир”у Непоротово,які незаконно орендують пляж та беруть у людей кошти за відпочинок чому захищає всіх хто і надалі краде і збагачується коли патріоти гинуть і віддають своє життя за Україну.Звідки у нього кошти на будівництво особняка де люстра за 5000доларів????прийде ще час коли і тобі ростику потрібно буде за все відповісти.Ось і дочекались суду над корупціонером проданом андрієм(БТІ) та 26 серпня над корупціонеркою рябко галюю.Хто наступний з колишніх ригів7???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 84 = 94