Прощання з ліцеєм – особливий день для випускників

В ОЗ «Михалківський ліцей» відбулися урочистості з нагоди вручення документів про повну загальну середню освіту. Захід відбувся в тісному колі та особливому форматі, але не менш урочисто і зворушливо, ніж в минулі мирні роки. Шкільний випускний буває раз у житті. Цього року це випускний під час повномасштабної війни в Україні. Випускний 2022 для дітей, які подорослішали вранці 24 лютого.

Добротно оновлене подвір’я ліцею заполонили різнобарв’я квітів, святкове вбрання, добрі і щирі посмішки. Уся ліцейна родина зібралася на урочисте вручення свідоцтв про загальну середню освіту , щоб привітати випускників. Цьогоріч їх у нас 20! Ведучі класний керівник Наталя Василівна Жук та перша вчителька випускників Олена Трохимівна Івонік запросили дітей та батьків на урочистий вихід. За давньою традицією, батьки благословили дітей в дорогу вишитими рушниками та запашним короваєм.

Проникливе вітання прозвучало від директора ОЗ «Михалківський ліцей» Світлани Михайлівни Бужак. До вітань директора приєднались головний спеціаліст відділу освіти Сокирянської міської ради Ніна Вікторівна Погребняк та мати випускника Ірина Іванівна Сандуляк. Заступником директора ліцею з НВР Людмилою Вікторівною Жук було оголошено наказ про випуск одинадцятикласників з ліцею та нагородження учнів Грамотами за особливі успіхи у вивченні предметів. Після отримання свідоцтв слово відповіді взяли випускники. Звучали слова подяки вчителям, батькам, мрії про майбутнє. Захопили присутніх вальси у виконанні юнаків та дівчат . Злетіли у небо з побажаннями миру в державі повітряні кульки. Хай буде щасливою ваша життєва дорога , наші любі випускники!

Більшість українських дітей гостро переживають усі події війни, постійно долучаються до благодійних проєктів. Ось і під час урочистостей , присвячених врученню документів про освіту , в ОЗ «Михалківський ліцей» був реалізований міні-проєкт для воїнів ЗСУ – збір благодійних коштів. За короткий час проведення заходу було зібрано було зібрано 4500 грн., які будуть передані для воїнів ,які знаходяться на передовій. Щиро дякуємо всім присутнім на заході, які відгукнулися на прохання одинадцятикласників і внесли кожен свій вклад у наближення Перемоги у війні.

Юлія Романюк,

заступник директора

ОЗ «Михалківський ліцей» з виховної роботи