Проведені профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!» у Сокирянському ВПУ

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання правил безпечної поведінки на дорозі, вивчення Правил дорожнього руху серед дітей та молоді привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх у Сокирянському ВПУ проведені профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!».

Проведено:

– 10.09.2021 – Єдиний урок з безпеки руху із залученням представників Управління Національної поліції;

– урок «Знаю, вмію, врятую» з вивченням основ надання долікарської допомоги;

– тематичні виховні години за темою «Знай та вивчай правила дорожнього руху»;

– виховні години щодо використання у темну пору доби світловідбивних елементів на одязі, рюкзаках, ранцях, портфелях тощо;

– поновлено схему безпечного маршруту дітей до закладу освіти та від закладу освіти «Мій шлях від училища до дому», організовано перегляд навчальних фільмів з безпеки дорожнього руху.

– 14.09.2021 року Сокирянське ВПУ відвідали працівники поліції відділу Сокирянського ДРВП ГУНП у Чернівецькій області Гуменюк Д.М. – капрал поліції, Колібаба А.В. – старший сержант поліції, Мельник Ю.О. – інспектор ювенальної превенції, лейтенант поліції. Проаналізовано стан безпеки руху та обговорено проблемні питання, пов’язані з організацією руху біля закладу освіти. Наголосили учням про правила вуличного руху, враховуючи, що дорога біля закладу освіти – це завжди ризик аварійної ситуації, тому переходити дорогу потрібно лише на переходах, пильно вивчивши ситуацію руху транспорту.

Представники МНС – Дідик Р.О. – сержант, командир відділення ДПРЧ №8, ДПРЗ №5 та Багрій Д.Б. – інспектор, начальник сектору ОППР та ЗЦЗ Дністровського ОРВ ознайомили здобувачів освіти Сокирянського ВПУ із засобами захисту та порятунку людей у надзвичайних ситуаціях і розповіли про способи запобігання надзвичайним ситуаціям та їх ліквідації.