При Сокирянській міській раді було проведено колегію відділу освіти Сокирянської міської ради

5 листопада, у залі засідань Сокирянської міської ради було проведено колегію відділу освіти Сокирянської міської ради, в якій взяли участь Сокирянський міський голова Василь Козак, начальник відділу освіти Галина Рябко, секретар міської ради Любов Степаненко, начальник Сокирянського управління ГУ Держпродспоживслужби Чернівецької області Іван Лисий та керівники закладів освіти територіальної громади.

Було розглянуто низку важливих питань освітньої сфери громади, а саме, про стан готовності закладів освіти до нового 2021-2022 н. р. та осінньо-зимового періоду.

Детально, учасники колегії обговорили питання, щодо організації харчування у 2021-2022 н. р. в закладах освіти громади. начальник Сокирянського управління ГУ Держпродспоживслужби Чернівецької області Іван Лисий у своїй доповіді розповів про перевірку дотримання всіх вимог щодо харчування дітей у закладах освіти Сокирянщини.

Приділено увагу питанням щодо стану дотримання законодавства України щодо захисту прав дітей соціально-незахищених категорій та дітей з особливими освітніми потребами у закладах освіти громади.

Підбито та обговорено, учасниками колегії, підсумки оздоровчої кампанії влітку 2021 року та вивчення стану готовності спортивної бази до нового 2021-2022 навчального року та проходження медичного огляду учнями закладів освіти.