Роботодавці можуть отримати компенсації за працевлаштування окремих категорій безробітних
6116fd58ed2e728c6ff5130f1c7fa559

Уряд розширив програму компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій безробітних. Ці програми спрямовані для покращення ситуації на ринку праці за рахунок розширення програм виплат компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій безробітних, яким складно знайти роботу, – про це інформують фахівці Чернівецького обласного центру зайнятості.

Роботодавці можуть отримати компенсацію єдиного внеску за працевлаштування зареєстрованих безробітних, що належать до категорій громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Таку компенсацію можуть отримувати роботодавці 12 місяців впродовж двох років.

Компенсацію 50% фактичних витрат на оплату праці за працевлаштування  зареєстрованих безробітних, що належать до окремих категорій, роботодавці можуть отримувати 6 місяців впродовж року.

Компенсацію єдиного внеску за працевлаштування зареєстрованих безробітних, що перебувають у статусі безробітного понад 6 місяців, можуть  отримувати роботодавці у розмірі єдиного внеску 12 місяців впродовж двох років.

Компенсацію 50% мінімальної заробітної плати, за працевлаштування зареєстрованого безробітного, можуть отримувати 6 місяців протягом одного року.

Суб’єкти малого підприємництва можуть отримати компенсацію єдиного внеску за працевлаштування зареєстрованих безробітних на нові робочі місця 12 місяців впродовж двох років.

Ознайомитися з умовами отримання компенсацій можна на сайті Державного центру зайнятості  https://is.gd/py6dgg.