Розглянуто питання щодо надання одноразової грошової допомоги окремим категоріям громадян, які мешкають на території громади

Сьогодні, 18 лютого, під головування заступника міського голови Оксани Бабій, за участю секретаря міської ради Любові Степаненко та керуючої справами виконавчого комітету Ауріки Мойсеєнко відбулось засідання комісії по розгляду питань, пов’язаних з наданням одноразової грошової допомоги окремим категоріям громадян, які проживають на території Сокирянської громади, за рахунок коштів Комплексної програми соціальної підтримки «Турбота» на 2021-2023 роки.

Як поінформувала начальник відділу з питань соціального захисту населення Тетяна Черній, впродовж лютого поточного року по одноразову грошову допомогу за рахунок коштів програми звернулись 64 жителі громади. Переважна більшість звернень надійшла від мешканців, які мають онкологічні захворювання. Також громадяни звернулись за наданням матеріальної допомоги на лікування дітей, ішемічної хвороби серця, серцевої недостатності, а також у зв’язку із складним матеріальним становищем.

Відтак, за результатами розгляду звернень, членами комісії задоволено 62 заяви громадян та ухвалено рішення надати допомогу на загальну суму 43 тис. 500 грн. Два звернення відхилено у зв’язку із наданням заявниками недостовірних даних.

Вказане питання буде винесено на чергове засідання виконавчого комітету міської ради.