Рятівники Сокирянщини гасили навчальне полум’я на ГЕС

8 серпня на території Дністровської гідроелектростанції відбулись тактико–спеціальні навчання підрозділів Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області. Основною метою навчань було відпрацювання взаємодії пожежно-рятувальних підрозділів з черговим персоналом станції при гасінні умовної пожежі.

За задумом навчань, внаслідок  короткого  замкнення силового кабелю розпочалося горіння кабелів в  кабельному відсіку. Черговий персонал станції повідомив про пожежу рятувальників. Першими на місце події прибув черговий караул рятувальників з міста Новодністровськ. Згодом їм на допомогу прибули пожежно-рятувальні підрозділи державної пожежно-рятувальної частини № 8 міста Сокиряни та ДПРЧ №10 смт. Кельменці. Першочерговим завданням бійців ДСНС було провести евакуацію людей, що перебували всередині будівлі.

Один із працівників самостійно покинути приміщення не міг, тому рятувальники, використовуючи апарати захисту органів дихання, розшукали потерпілого. Людину було виведено на вулицю та передано працівникам швидкої медичної допомоги. Переконавшись, що на станції більше немає людей, вогнеборці приступили до ліквідації пожежі. Загорання було оперативно локалізовано, а в подальшому ліквідовано. Пожежу було ліквідовано у визначений час. Всього для участі у навчаннях було залучено 5 одиниць техніки та 40 чоловік особового складу. З поставленим завданням учасники навчань впорались.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 17 = 20