Рятувальники завітали до ЗДО «Чебурашка» с. Романківці…

Рятувальники Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області завітали до вихованців закладу дошкільного освіти «Чебурашка» с. Романківці.

Під час зустрічі вогнеборці нагадали вихованцям про основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, ознайомили з правилами пожежної безпеки, безпечним поводженням вдома й на вулиці, правилами користування електроприладами, правилами поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, правилами поведінки під час зимового відпочинку на кризі та правилами проведення евакуації з дошкільного навчального закладу. Рятувальники нагадали про правила користування вогнегасниками та показали пожежну техніку.

Для того, щоб вкрай важлива інформація залишалася у пам’яті надовго, рятувальники вручали вихованцям пам’ятки, в яких вказано номер телефону Служби порятунку, а також інформацію щодо правильних дій у разі виникнення пожежі, та надзвичайної ситуації.

Якщо надзвичайна ситуація вже трапилась не панікувати та не приймати поспішних необдуманих рішень, необхідно негайно зателефонувати за номером «101».