Сербичанці днями провели загальні збори громадян

14 березня в приміщенні Будинку культури відбулася сходка села, у якій взяли участь близько 100 людей. На порядок денний було винесено 5 питань: доповіді  сільського голови, депутата районної  ради, сільських депутатів,  благоустрій населеного пункту  та питання, які назбирались у цій територіальній громаді. Доповідав перед земляками, сільський голова  Сербичан Михайло Дмитрович Братушко.

Вкрай важливим питанням громади було про виготовлення та дію державних актів та свідоцтв на право власності на земельні ділянки (паї). На ці питання відповів запрошений на збори начальник відділу  Держземагентства у Сокирянському районі Генадій Павлович Козлов.

Гостро стояло питання  розпаювання  і реформування аграрного сектору, де, виступаючи перед присутніми, начальник управління АПР РДА Іван Михайлович Варчук чітко зазначив і навів  приголомшливі показники сплати за оренду земель.

На жаль, загальні збори сільської громади далі перейшли у розбір особистих стосунків між собою, але в заключному слові сільський голова Михайло Братушко зазначив , що  і надалі буде продовжувати роботу по благоустрою території, освітленню вулиць, і,  як зазначила громада,  дороги села повинні бути кращі, так як велика кількість аграрної техніки проїжджають щодня,  на що очільник села звернув увагу і упевнив громаду, що у цьому році буде виконано максимально роботи до покращення сільської дороги.

На закінчення загальних зборів  за місцем проживання сільська громада  визнала задовільною роботу сільського голови та очолюваного ним  виконавчого комітету. Девізом стали слова: «Разом зробимо більше.»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 8 =