Шановні сокирянці та мешканці району!

З настанням весни починаються господарчі роботи на присадибних ділянках та подвір’ях приватних будинків або дач. Збираються та спалюються сухі гілки, листя та сміття. Виникає небезпека пожежі. Залишене без нагляду багаття, при наявності вітру та легкозаймистих матеріалів, в лічені хвилини може стати господарем у вашій оселі. Окрім цього, дим, що виділяється внаслідок горіння та тління, негативно впливає на екологічний стан навколишнього середовища, а також, потрапляючи до населених пунктів, завдає чималої шкоди здоров’ю громадян.

Нагадуємо і про те, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, випалювання стерні, лугів, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонах у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або порушення умов такого дозволу – тягне за собою адміністративну відповідальність.

Враховуючи це, Сокирянський районний відділ УДСНС України в Чернівецькій області звертається до Вас:

  • будьте вкрай обережні у поводженні з відкритим вогнем;
  • не залишайте без нагляду розпалені багаття;
  • не розводьте багаття біля будинків та садиб;
  • не розводьте вогонь у вітряну погоду;
  • забезпечуйте себе первинними засобами пожежогасіння.

Отже, основні заходи пожежної без­пеки у зв’язку з настанням пожежонебезпечного весняного періоду нескладні, не вимагають великих матеріальних витрат, але їх своєчасне й ре­тельне виконання дозволить надійно перекрити шлях вогню.

Пам’ятайте, що простіше запобігти пожежі, ніж її погасити!

 

 

Сергій Селезньов

Начальник Сокирянського РВ УДСНС у Чернівецькій області