Шановні жителі Сокирянщини!
935280976

Звертаємо вашу увагу, що, відповідно до розпорядження Сокирянського міського голови, 24 березня 2023 року на території Сокирянської громади розпочався весняний місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів, який триватиме до 1 травня 2023 року.

В рамках реалізації заходів передбачається здійснення благоустрою територій населених пунктів, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ твердих побутових та інших відходів, приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, лісосмуг вздовж автошляхів, автопавільйонів, криниць, місць відпочинку у лісових масивах та вздовж автошляхів. Особливу увагу звернуто на необхідність здійснення благоустрою та санітарної очистки лісосмуг та берегів водойм.

Власникам об’єктів придорожнього сервісу, а також керівникам підприємств, установ та організацій, усіх форм власності, необхідно забезпечити благоустрій підпорядкованих об’єктів, а також прилеглих територій. Зокрема, власники придорожнього сервісу повинні привести у належний санітарний стан прилеглі території та придорожні смуги в межах 200 метрів по обидва боки дороги. Власники земельних ділянок та керівники установ – в межах своїх територій.

Профільним службам та підприємствам визначено відповідні завдання, однак, чистота і порядок на території громади – в першу чергу відповідальність та обов’язок саме жителів громади. Адже прибрати місце відпочинку та вивезти побутові відходи з власного господарства не в поле чи ліс, а до спеціальні відведеного місця – не так важко.

Тому закликаємо мешканців Сокирянщини долучитись до акцій з прибирання територій, в тому числі берегів річки Дністер та лісосмуг, які будуть організовані старостами населених пунктів.