Сільгоспвиробники Сокирянщини виплатили вже більше 9 млн.грн. орендної плати

Сільгосппідприємства району завершують виплату орендної плати за користування земельними ділянками (паями). Як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Бойко на нараді з представниками управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділу Держземагентства в Сокирянському районі та Сокирянської ОДПІ виплата орендної плати за використання земельних ділянок (паїв) має бути проведена до кінця поточного року в повному обсязі та згідно законодавства. Повідомляє прес-служба Сокирянської РДА.

Як повідомляють в профільному управлінні на даний час в районі між власниками паїв та сільськогосподарськими підприємствами укладено 10411 договорів оренди на загальну площі 14366,6 га. Оплата за їх використання в середньому становить 966 гривень. В рахунок орендної плати громадянам видано 3347 тонн  зернових культур на суму 5287,4 тисяч гривень, цукру – 25,5 тис. тонн, частину плати погашено грошима, на загальну суму 9 161, 9 тисяч гривень.

Йшлося на нараді і про реалізацію сільськогосподарської продукції та розширення її ринку збуту. Наразі за даними управління агропромислового розвитку райдержадміністрації агропідприємствами реалізовано сільськогосподарської продукції на суму 67,0 млн. грн., що на 31,8% більше, ніж в 2013р. Поряд з цим відмічено незначне скорочення реалізації продукції рослинництва – 98 % цього року, тоді як в минулому році на цю дату було реалізовано 98,8% продукції.

Насамкінець перший заступник голови райдержадміністрації О. Бойко,   зауважив, що особливому контролі має бути сплата земельного податку, який  є основним джерелом місцевих бюджетів і для того, щоб він надходив необхідно привести у відповідність законодавству користування земельним фондом в кожному населеному пункту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 1 =