Слідчі поліції скерували обвинувальний акт до суду щодо харків’янина за використання підроблених документів
поліція інформує

У Дністровському районі поліцейські викрили ще одного ухилянта мобілізації, який використав недійсні документи, щоб перетнути державний кордон. Правоохоронці за цим фактом завершили досудове розслідування. Чоловіку загрожує до п’яти років позбавлення волі.

16 травня під час проходження митного контролю на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Вашківці» 28-річний житель Харкова використав документи з ознаками підробки.

У ході досудового розслідування працівники Дністровського районного відділу поліції з’ясували, що порушник, замовив у невідомої особи документи з неправдивими даними про себе.

В подальшому чоловік мав намір виїхати за межі України в період воєнного часу та пред’явив співробітникам прикордонної служби фальшиву довідку лікарсько-консультативної комісії про наявність захворювань та довідку для отримання пільг інвалідами.

Поліцейські під процесуальним керівництвом Дністровської окружної прокуратури скерували обвинувальний акт щодо ухилянта до суду для розгляду.

Порушник обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частинами 3 та 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.