Смачні великодні подарунки отримали дітки із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах

В рамках проведення традиційної великодньої акції, яка щороку організовується службою у справах дітей міської ради та центром соціальних служб, 60 діток Сокирянщини отримали смачні подарунки: великодні паски, продукти харчування, а також фрукти та солодощі, найменшим жителям громади надано дитяче харчування, сухі суміші та підгузки. Щирим посмішкам та емоціям малечі не було меж. Вітали з прийдешніми Великодніми святами діток заступник міського голови Оксана Бабій, фахівці служби у справах дітей міської ради та центру соціальних служб, старости населених пунктів громади, а також поліцейські офіцери громади Костянтин Пилипчук та Олег Томнюк.

Цьогоріч, підтримати ініціативу Сокирянської міської ради організувати свято діткам із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, зголосились і небайдужі підприємці міста Сокиряни. Тож завдяки їх активній підтримці великодні пакунки дітки вказаної категорії отримали у різних куточках громади.

Приємно, що незважаючи на важкі часи завжди є люди, готові допомогти, підтримати та зробити дітям свято.

Організатори акції щиро дякують підприємцям Надії Боднар, Інні Корчинській, Тетяні Дейбук, Таїсії Філіповській, Тетяні Руснак та Наталії Лінгурян, які подарували частинку свого добра діткам, які цього особливо потребують. Ваші добрі вчинки повернуться вам сторицею.