Сокирянщина долучилась до Всесвітнього дня прибирання

«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» під таким гаслом з дотриманням карантинних умов та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, цьогоріч Україна традиційно приєдналася до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом із учасниками із різних країн світу.

Не залишилась осторонь і Сокирянщина. Екологічну акцію підтримали комунальники, відділ муніципальної інспекції міської ради, працівники старостинських округів та представники медичної сфери у населених пунктах громади, учнівські та вчительські колективи закладів освіти, фахівці сфери культури, працівники поштових відділень, а також небайдужі громадяни.

Основною метою заходу є формування культури чистоти, правильного поводження з відходами, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Всі охочі плідно попрацювали біля адмінбудівель округів, закладів освіти, на території стадіонів та спортивних майданчиків, парків, автобусних зупинок та кладовищ.

Своїми зусиллями всі, хто долучився до Всесвітнього дня прибирання, зробили свій внесок для того, аби чистішою стала не тільки громада, а й Україна.

Дбаймо про чистоту нашого краю!

Сильні – коли разом!