СОКИРЯНЩИНОЮ КРОКУЄ ФЕСТИВАЛЬ «МОЯ УКРАЇНА – ЄДИНА РОДИНА»

Днями  фестивальний захід відбувся у будинку народної творчості та дозвілля с.Сербичани.

У цей день з великим успіхом перед односельцями виступали школярі та учасники аматорських колективів БНТД.  Їх усіх об’єднала  українська пісня, вічна поезія Т.Шевченка, запальні танці та гумор. А ще палка любов до своєї держави, повага до самих себе, пам’ять про своє коріння і народні традиції  та велике бажання бачити свою країну вільною і незалежною .

Все це втілили у своїх виступах учасники концерту – Яна Гангал, Степан Стефанко,  Каріна та Сніжана Кушнір, Марта Лазаренко, Олександра Братушко, Ярослав Гордій, дитячі танцювальні колективи та учасники аматорського драматичного гуртка.

На завершенні заходу сільський голова Братушко М.Д. щиро подякував усім учасникам та висловив надію, що тільки велика любов до України допоможе нашій державі залишатись вільною і незалежною.

Зі  щемливих віршів, пісень та фотокадрів про українських воїнів у зоні АТО розпочався захід у БНТД с.Шебутинці.

Поступово патріотична частина заходу змінилась ліричною, а потім і жартівливою. Глядачі щиро зустрічали виступи дошкільнят, учнів школи, талановитої молоді та тих, хто займається у аматорських колективах багато років. Завдяки творчості, професіоналізму та наполегливій роботі подружжя Лідії та Віктора Бірюків – директора та керівника художнього БНТД с.Шебутинці, концерт перетворився у неповторне свято української пісні, слова, танцю та гумору.

Сільський голова Чорний В.П. подякував аматорам села та працівникам установ культури за творчість.

У заходах, які проходять у рамках районного фестивалю народної творчості «Моя Україна – єдина родина», присвяченого 25-річниці незалежності України, взяли участь представники відділу культури райдержадміністрації та районного будинку народної творчості та дозвілля. Було відзначено велику роль цих заходів, що проходять у рамках фестивалю, у патріотичному виховання населення.