Сокирянська гімназія провела благодійний концерт

Всім нам нелегко сьогодні у скрутний час, але поруч з нами завжди є люди, яким набагато гірше.

“Допоможи ближньому” – під таким гаслом проводиться благодійна діяльність у Сокирянській гімназії, бо доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати  у важку хвилину, розрадити  в горі  і біді – це у характері учнівського та педагогічного колективів закладу.

Саме тому, 8 квітня 2016 року, в Будинку культури міста відбувся благодійний концерт “Добро починається з тебе!”, який підготували учні та вчителі Сокирянської гімназії. Метою цього заходу був збір коштів на операції та лікування хворих діток-сокирянців Серебрянського Олександра, Букун Ілони, Мардар Богдани та продемонструвати юні таланти гімназії.

Своїми художніми номерами гімназисти здивували весь зал, в якому зібрались батьки учнів, представники різних організацій, підприємств, установ. Упродовж двох годин благодійного заходу глядачами та класними колективами зібрано біля 17 тис. грн.

Зворушливими були слова вдячних батьків Букун Людмили Богданівни, Мардар Інни Василівни та Серебрянської Мар’яни Сергіївни. Ми віримо, що операції та лікування пройдуть успішно і діти зможуть жити повноцінним життям.

Учні та педколектив Сокирянської гімназії щиросердно закликають дитячі установи, учнівські заклади, громадськість нашого міста та району підтримати та продовжити благодійну справу, щоб жодна людина, яка потребує нашої підтримки і допомоги, не залишилася осторонь.

Нехай наші душі відкриються для добра, а серця не заростуть ряскою байдужості до чужого горя, чужої біди, яких у нашому житті, на жаль, дуже багато.

Максим Пижик,

голова Ради старшокласників Сокирянської гімназії