Сокирянська міська рада продовжує працювати над створенням умов для розміщення громадян, які прибувають з інших областей України
275100269_263572569281324_2362712639243066349_n

Наразі для сімей переселенців облаштовано місце для тимчасового проживання у селі Братанівка – на базі Братанівського навчально-виховного комплексу, а також у місті Сокиряни – в приміщенні закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 м. Сокиряни.

Також, у селі Романківці, на території Церкви євангельських християн-баптистів, забезпечено житлом майже пів сотні дітей та дорослих із маріупольського Центру реабілітації дітей та дорослих «Республіка Пілігрім». Для діток місцеві жителі готують гарячі обіди та випічку.

В кожному з місць тимчасового перебування громадян із різних областей України забезпечено відповідні тепловий режим та освітлення, є можливість придбати та приготувати їжу, розмістити транспортні засоби та речі.

За необхідністю Сокирянська міська рада забезпечує всім необхідним вимушених поселенців. Нині працює над вирішенням питання щодо розміщення громадян також у закладі дошкільної освіти №2 м. Сокиряни «Барвінок». Для цих потреб також готуються інші заклади освіти громади.

Громадяни, які прибувають з інших областей України та потребують тимчасового прихистку, звертайтеся за адресою: м. Сокиряни, вул. Шевченка, 3, або ж за телефонами (03739)2-01-11, 2-11-71.

Наголошуємо, що чоловікам призовного віку, які прибувають з території проведення бойових дій, необхідно негайно з’явитися до другого відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки одразу ж після поселення своїх родин.