Сокирянська міська рада придбала ще одну одиницю спецтехніки – самоскид

База комунальної техніки Сокирянської громади поповнилась ще однією новою одиницею. Автомобіль-самоскид МАЗ придбали на умовах фінансового лізингу, авансовий платіж було спрямовано за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, в тому числі комунальної техніки, та співфінансування із місцевої скарбниці.

Також за кошти місцевого бюджету було закуплено та встановлено додаткове обладнання до самоскиду – відвал, на що витратили майже 200 тисяч гривень.

Актуальність придбаного автомобіля полягає у таких, вкрай необхідних, роботах як ремонт та будівництво доріг, вивіз сміття і снігу та вирішення ряду інших проблем житлово-комунальної інфраструктури громади. Разом з обладнанням спецтехніка допоможе не лише проводити необхідний ремонт дорожнього покриття на території, але й зчищати свіжий сніг із дорожнього полотна взимку.

Обслуговування самоскиду здійснюватиме комунальне підприємство міської ради «Сокиряни-благоустрій».

«Ми працюємо над тим, аби для Сокирянської громади було придбано якомога більше спецтехніки, яка буде використовуватися для ремонту та утримання доріг комунальної власності. Адже це питання хвилює чи не кожного жителя громади. Ми знаємо про проблеми і шукаємо шляхи їх вирішення. Невдовзі автопарк комунальної техніки громади поповниться ще грейдером та бульдозером» – пояснює міський голова Василь Козак.