Сокирянська ОДПІ інформує

Про незаконну діяльність при реалізації алкоголю та цигарок повідомляйте до фіскальної служби Буковини

 

У Cокирянській ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області повідомляють, що на офіційному порталі територіальних органів, сформовано “Реєстр виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами”. Даний реєстр оновлюється щодекадно. З даною інформацією можна ознайомитись за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy.

Іншими словами, кожен буковинець може знайти інформацію щодо наявності ліцензій у продавців підакцизної продукції.

Начальник фіскальної служби Сокирянщини Андрій Михайлович Петрів вважає, що лише спільними зусиллями – податківці і громадськість спроможні навести лад при реалізації товарів цієї категорії. Та закликає споживачів регіону давати ефективну відсіч з очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату, або її продажу без відповідних на це дозвільних документів чи без застосування РРО.

У разі виникнення підозри щодо якості алкогольних напоїв, автентичності марок акцизного податку, або факти незаконної діяльності при реалізації підакцизної продукції, повідомляйте до всіх територіальних органів Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Звернення громадян можна направляти електронною поштою:

До Головного управління ДФС у Чернівецькій області на поштову скриньку cv.official@sfs.gov.ua;

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі cv.dpi2401@sfs.gov.ua;

Державна податкова інспекція у Глибоцькому районі cv.dpi2403@sfs.gov.ua;

Кіцманська Об’єднана державна податкова інспекція (Заставнівське відділення)  cv.dpi2404@sfs.gov.ua;

Кіцманська Об’єднана державна податкова інспекція cv.dpi2406@sfs.gov.ua;

Новоселицька Об’єднана державна податкова інспекція (Герцаївське віддлення)  cv.dpi2402@sfs.gov.ua;

Новоселицька Об’єднана державна податкова інспекція cv.dpi2407@sfs.gov.ua;

Державна податкова інспекція у Путильському районі cv.dpi2408@sfs.gov.ua;

Сокирянська Об’єднана державна податкова інспекція cv.dpi2409@sfs.gov.ua;

Державна податкова інспекція у Сторожинецькому районі cv.dpi2410@sfs.gov.ua;

Хотинська ОДПІ cv.dpi2411@sfs.gov.ua;

Хотинська Об’єднана державна податкова інспекція (Кельменецьке відділення) cv.dpi2405@sfs.gov.ua;

Державна податкова інспекція у м. Чернівцях cv.dpi2412@sfs.gov.ua.

Також можна повідомляти до Головного управління ДФС у Чернівецькій області за телефоном (0372) 515133.

 

Заступник начальника

Сокирянської ОДПІ                                                                                    Ю.П. Бєдний

 

 

Фіскальне відомство Буковини інформує про електронні сервіси

 

У Сокирянській ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області звертають увагу бізнес – спільноти краю, що з метою якісного обслуговування платників та забезпечення умов для швидкого та комфортного процесу адміністрування податків фіскальна служба пропонує платникам податків 17 електронних сервісів. Вищезазначеними сервісами можна скористатися через офіційний сайт Державна фіскальна служба України (sfs.gov.ua), або через суб-сайт Територільні органи ДФС у Чернівецькій області (cv.sfs.gov.ua).

Кожен із цих сервісів виконує різноманітні функції і є надійною допомогою платникам податків. Зокрема, для комфортного звітування діють сервіси «Електронна звітність» та «Електронний кабінет платника податків». Завдяки ним можна сформувати, перевірити та надіслати до ДФС податкову звітність, перевірити розрахунки з бюджетом, дізнатися про терміни сплати податків, а також іншу корисну інформацію.

Електронні сервіси «Реєстр платників ПДВ», «Анульовані свідоцтва ПДВ» допоможуть дізнатися про те, чи є дійсним свідоцтво ПДВ контрагента, дату початку дії свідоцтва, а також інформацію про анулювання реєстрації платника ПДВ.

Сервіс «Реєстр страхувальників» надасть інформацію про взяття на облік платника єдиного соціального внеску  та його реєстраційний номер .

Через сервіс «Інформація про РРО» та «Інформація про книги ОРО» можна дізнатися чи зареєстрований конкретний реєстратор розрахункових операцій (РРО) в органах ДФС та отримати інформацію щодо фіскальних номерів РРО та КОРО, реєстрацію яких скасовано за заявою суб’єкта господарювання або з ініціативи органів ДФС.

Електронний сервіс  «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», – надасть консультацію з податкового та митного законодавства.

Сервіс «Пульс» гарантує платнику послуги з оперативного вирішення проблемних питань. Номер цілодобової телефонної лінії сервісу «Пульс» ДФС України для клієнтів податкової та митниці: (044) 284-00-07.

«Декларування громадян» – дає змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи, яку подають до органів ДФС фізичні особи – підприємці та громадяни, та надіслати її до органів ДФС засобами телекомунікаційного зв’язку.

Також доступні і інші електронні сервіси, такі як «Електронна митниця», «Митна статистика», «Реєстр платників єдиного податку», «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку», «Акредитований центр сертифікації ключів», «Дані про взяття на облік платників податків», «Дані реєстру волонтерів АТО».

 

Заступник начальника

Сокирянської ОДПІ                                                                                    Ю.П. Бєдний

 

До відома буковинських платників податків!

У Cокирянській ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області повідомляють, що можна отримати консультацію  в режимі оn – line зателефонувавши до Контакт-центру ДФС за телефонними номерами:0 800 501 007 або (044 454 16 13). Також запитання можна надіслати  на електронну адресу idd@sfs.gov.ua

Інформаційно-довідкові послуги надаються з 8:00 до 20:00 (крім суботи та неділі).

Детальніше за посиланням: http://zir.sfs.gov.ua/main/index/contact

 

 

Заступник начальника

Сокирянської ОДПІ                                                                                   Ю.П. Бєдний

 

Затверджено положення про форму та зміст розрахункових документів, порядок подання та форми звітності, пов’язаної  з використанням КОРО (розрахункових книжок)

З 11 березня 2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.01.2016 № 13 «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми № ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)» (далі – Наказ № 13), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11.02.2016 за № 220/28350, яким скасовано наказ Державної податкової адміністрації України від 01.12.2000 № 614 «Про затвердження нормативно-правових актів до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Зокрема, Наказом № 13 оновлено форми таких розрахункових документів:

фіскального касового чека на товари та послуги (форма № ФКЧ-1);

фіскального касового чека видачі коштів (форма № ФКЧ-2);

розрахункової квитанції (форма № РК-1);

спрощеної розрахункової квитанції (форма № РК-2).

Окрім того, запроваджено новий розрахунковий документ – фіскальний касовий чек за приймання та переказ готівкових коштів через програмно-технічні комплекси самообслуговування (форма № ФКЧ-3).

З повним текстом Наказу № 13 Ви можете ознайомитись скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

Довідково: Наказ № 13 опубліковано в офіційному бюлетені «Офіційний вісник України» від 11.03.2016 № 18.

 

Заступник начальника

Сокирянської ОДПІ                                                                                   Ю.П. Бєдний