Сокирянська районна серпнева педагогічна конференція: окреслено завдання на 2014–2015 навчальний рік

Щорічно, у переддень свята Знань, перед початком нового навчального року, за доброю традицією, Сокирянщина проводить конференцію працівників освітніх установ району. Така конференція відбулася 27 серпня, у залі засідань Сокирянської районної ради.

Передувало районному освітянському зібранню онлайн – конференція департаменту освіти, молоді та спорту облдержадміністрації, в ході якої педагогічні працівники Сокирянщини змогли ознайомитися з станом розвитку освіти області.

Роботу конференції відкрила начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Іванівна Рябко, яка запропонувала хвилиною мовчання вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, вояків та мирних жителів, які загинули у зоні проведення антитерарестичної операції та освітян району, що відійшли у інший світ у нинішньому році.

Відтак керівник освітянської галузі району щиро привітала всіх із наступаючим Днем знань і початком нового 2014-2015 навчального року та підбила підсумки минулого.

Заслухавши доповідь начальника відділу освіти, молоді та спорту, до освітян звернувся заступник голови Сокирянської  районної державної адміністрації Богдан Банчук, який у своїй промові висловив щирі сподівання, що у непростий час владі та освітянам району вдасться створити  необхідні умови для забезпечення якісного навчального процесу. За його словами нині пріоритетним завданням є забезпечення роботи навчальних закладів району в осінньо – зимовий період, що вимагає злагоджених дій всіх ланок освітянської системи.  Він зокрема зупинився на конкретних діях щодо зменшення споживання обсягів природного газу, це – відключення від опалення окремих незадіяних в навчальному процесі приміщень освітніх закладів та довіз дітей деяких малокомплектних шкіл до базових. Йшла також мова про перенесення осінніх та весняних канікул та збільшення зимового відпочинку для дітей.

Відтак за гарною традицією керівники навчальних закладів привітали молодих педагогів Сокирянського, Коболчинського, Михалківського та Вашковецького навчального закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + = 14