Сокирянський міський голова Василь Козак провів робочу нараду з поліцейськими офіцерами громади
334075856_1052095892844057_1994723351822770457_n

Участь у нараді взяли секретар міської ради Любов Степаненко, заступники міського голови Іван Гангал та Оксана Бабій.

В ході зустрічі йшлося про координацію роботи поліцейських офіцерів громади та органів місцевого самоврядування в напрямку забезпечення правопорядку на території населених пунктів Сокирянської міської територіальної громади.

Звернуто увагу на необхідність здійснення контролю за безпекою дорожнього руху на території громади в цілому та соціальних об’єктів безпосередньо.

Зокрема, наголошено на необхідності проведення профілактичної роботи щодо неприпустимості паркування транспортних засобів громадян на території КНП «Сокирянська лікарня», в місцях, які для цього не відведені.

«В години пікового відвідування медичної установи громадянами потрапити до приймального відділення буває часом надзвичайно складно, оскільки вся територія завантажена транспортними засобами і навіть швидка допомога не має можливості проїхати» – зауважує міський голова Василь Козак. «Майданчик перед приймальним відділенням відведений виключно для руху автомобілів швидкої медичної допомоги та спецтранспорту. Тут встановлено дорожні знаки, які чітко вказують на обмеження в’їзду» – додає міський голова.

«Громадяни мають розуміти, що закон – один для всіх і його потрібно дотримуватись. На території лікарні є достатньо місця, де можна залишити транспортні засоби. Ставити їх під приймальним відділенням, з будь-яких причин, немає необхідності» – додає Василь Васильович.

Окрім того, йшлося про необхідність внесення змін до організації руху в центрі міста Сокиряни, оскільки щоденно тут скупчується велика кількість транспортних засобів, що може нести загрозу виникнення дорожньо-транспортних пригод.

Зокрема, обговорено необхідність облаштування додаткових стоянок, організації одностороннього руху на окремих вулицях, додаткового встановлення дорожніх знаків та розмітки.

Поряд з цим, звернуто увагу на необхідність організації руху та зупинки автотранспорту по вулиці Республіканській в селі Романківці, на якій розташована найбільша кількість об’єктів торгівлі села, відповідно фіксується значне скупчення транспортних засобів. Спільно з першим заступником Іваном Гангалом та поліцейськими офіцерами громади міський голова Василь Козак здійснив виїзд на місцевість, де обговорено найбільш оптимальні заходи, яких необхідно вжити для того, аби забезпечити належну організацію руху та паркування транспорту.

За результатами наради обговорено низку проблемних питань, які виникають в ході здійснення поліцейськими офіцерами громади своїх повноважень та шляхи їх врегулювання із залученням органів місцевого самоврядування.