Сокирянський районний суд притягнув правопорушника до адміністративної відповідальності
11_17_sud (1)

Сокирянський районний суд визнав винним рибалку, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям лову з берега. Оштрафував на 340 грн, з конфіскацією знаряддя вчинення правопорушення і без конфіскації незаконно добутих живих водних біоресурсів. Та постановив стягнути 454 грн. судового збору на користь держави.

Також суд зобов’язав стягнути з правопорушника 544 грн. за шкоду, заподіяну навколишньому середовищу на користь територіальної громади в особі Сокирянської міської ради.

Деталі правопорушення:

19 вересня 2021 року на Дністровському водосховищі в адміністративних межах с. Кормань Дністровського району Чернівецької області чоловік здійснював незаконний вилов водних біоресурсів з берега забороненим знаряддям лову, а саме сіткою ставною. На час приїзду державних інспекторів встиг виловити рибу виду окунь – 32 екз.

Своїми діями громадянин порушив Правила любительського і спортивного рибальства відповідальність за яке передбачено відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером цілодобової телефонної «гарячої лінії» Управління: (066) 067-38-69.