Сокирянський РЕМ повідомляє про можливе відключення електропостачання

На виконання вимог наказу Міненерговугілля України від 4 вересня 2014 року щодо дотримання встановлених режимів електропостачання та застосування заходів по виконанню знижених завдань з граничного споживання електричної потужності на осінньо – зимовий період 2014-2015  років у разі перевищення встановлених норм Чернівецькою областю на Сокирянщині можливе відлючення електропостачання населених пунктів в такі години:

З 8 до 10 год. – Шебутинці, Лопатів, Кормань, Покровка, частина Романківців, Сербичани, станція Романківці, Кулішівка та Вітрянка;

З 10 до 11 години – промислова зона міста Новодністровськ;

З 16 до 18 години – Михалкове, Непоротове, Ломачинці, Галиця, Білоусівка, Ожеве;

З 18 до 20 години – Вашківці, Нова Слобода, Шишківці, Грубна, Селище, Братанівка, Струмок, частина Романківців, Василівка та Розкопинці;

З 20 до 22 години – Василівка. Розкопинці, станція Сокиряни, Гвіздівці, Олексіївка, Новоолексіївка та Коболчин.

У разі введення обмеження більше 2 мВт у графік буде внесено зміни.

 1. Снежана коментує:

  Да нифига не так выключают,когда хотят тогда и выключают.Все возмущаются.Составте график точный.Все понимают ситуацию в стране и готовы потерпеть и не такое бывало(часами света не было,даже сутками,не умер никто),но должен быть порядок,а не хаос.В десять значит в десять,а не два раза в день и то на час,то на четыре…..

 2. яна коментує:

  чомусь графіка недотримуються в РЕМі і що Василівка і Розкопинці від 18 до 22 год, а Новодністровськ і Сокиряни де? ….. кращі всіх…..

  • мер сокирян коментує:

   успокойся!Сокиряни – це районий центр!!!!Тут лікарні, міліція і всі служби які забезпечують життя людей!Так само і у Новодністровську!А у Розкопинцях дві хати, так що там можна виключати!

 3. kuku коментує:

  вот [censored]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

52 + = 53