Сокирянці просять оприлюднити прізвища членів Антикорупційної комісії

Днями на адресу Північно-Бессарабського інформаційного порталу  надійшло звернення депутата Гвіздовецької сільської ради Козлова Геннадія Павловича до громадської організації «Антикорупційна Комісія Народної Ради Чернівецької області» з проханням надати інформацію про склад Сокирянського районного відділення цієї організації та проінформувати про проведену роботу громадського об’єднання. Геннадій Павлович поросив нас оприлюднити його звернення, так як попередні його листи до Антикорупційної Комісії Народної Ради Чернівецької області залишились без відповіді.  Подаємо без редагування повний зміст депутатського звернення:

Изображение 008 (1)

 1. Треба вже гнати ту марівцанку коментує:

  Правильно зробив козлов дай цим пройдисвітам пристосуванцям

 2. Вован коментує:

  Давай Генка! Та их! Нельзя допустить этих собак до ваших с Васькой земельных афер! Ато у этих сволочей вообще совести нет. Уже многим схемам как песок в глазах. В том что они никого не боятся и не соблюдают субординацию переубедились даже Козак с Кулишом. Негодники какие! Наказать подонков! Весь район с тобой Геныч! Ты настоящий мужик!

 3. Правда коментує:

  Який пісок, що вони зробили де результати де анонсовані відкриття, де? Чи це лиш в балію пердіти?

 4. кормань футбол коментує:

  якесь [censored]л… з Гвіздівців щось там написало.Навіщо це на сайті?!Він може написати хоч Порошенку, кожне гівн..треба тут публікувати???

  • Геннадій Гвіздівці коментує:

   Ти клоун, якщо ти дійсно з Корманя, замість того щоб хирню писати прийди забери тракторец К-700 який перепелица заникав за хатою у товариша, даже не в себе дома…

   • кормань футбол коментує:

    а тобі що аж з задріпаного села гвіздівці видно що там трактор стоїть??)окунь ти гвіздівецький)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 20 = 21