Спільні патрулі працівників ДАІ у Сокирянському районі та громадських активістів заступили на чергування

Днями в приміщенні відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Сокирянського району відбувся незвичний інструктаж перед заступанням нарядів на службу. Охороняти громадський порядок та  безпеку дорожнього руху разом з працівниками ДАІ вийшли громадські активісти, про це повідомив начальник відділення Роман Бандуряк.

“За останні дні в країні значно зросли кримінальні прояви, зафіксовані численні випадки нищення державного та приватного майна, руйнування та підпалу будівель, залякування мирних громадян, конфліктів з правоохоронцями. Мають місце непоодинокі випадки грабунків, проявів хуліганства та нападу на людей. Державтоінспекція України запропонувала представникам громадських організацій долучитися до охорони громадського порядку, захисту життя та здоров’я громадян, забезпечення безпеки дорожнього руху.

У цей непростий час, як ніколи потрібна висока організованість, чітка дисципліна, нагляд за дотриманням законності. Тож відтепер дороги України патрулюватимуть спільні патрулі. Основні завданні спільних екіпажів – це недопущення кримінальних проявів, забезпечення організованого пересування учасників дорожнього руху, безперебійної життєдіяльності міста, вчасна доставка до місць призначення медикаментів, продуктів харчування, оперативне прибуття за викликом автомобілів швидкої допомоги, пожежників, рятівних служб”, – зазначив Роман Михайлович. За його словами наразі черговий екіпаж Державтоінспекції у районі складатиметься з 4-5 осіб, 2-3 інспекторів ДАІ та 1-2 громадських активістів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 79 = 88