Спільними зусиллями досягнем економічної стабільності країни

Наприкінці минулого тижня  в Сокирянській ОДПІ  ГУ Міндоходів у Чернівецькій області відбулась зустріч начальника об’єднаної інспекції Людмили Серебрянської з керівниками підприємств споживчої кооперації, на який обговорено питання своєчасної сплати податків, в тому числі, до місцевих бюджетів та соціальної значимості процесу мобілізації коштів до бюджету загалом, а також щодо ефективності проведення Деклараційної кампанії.

«Перед колективом  ОДПІ у 2014 році  поставлені напружені завдання  – забезпечення повного та ритмічного наповнення бюджетів для фінансування соціальних програм місцевого значення та максимального наповнення державної скарбниці грошовими коштами у вигляді податків та зборів  для реалізації загальнодержавних програм, визначених урядом України», – на початку зустрічі зазначила Людмила Серебрянська.

Очильник інспекції підвела підсумки діяльності органу доходів і зборів за 2 місяці поточного року, окреслила завдання, зупинилась на необхідності вишукування додаткових резервів для наповнення бюджетів всіх рівнів та акцентувала увагу на активізації декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році.

В розмову включилась голова правління районного споживчого товариства Світлана Корчинська, яка  відзначила, що системою споживчих підприємств району щомісячно перераховується до бюджету понад 75 тис.грн. податків та платежів, з яких майже 50%( 35,8 тис.грн.) складає орендна плата за землі державної та комунальної власності, 19,5 тис.грн.- єдиного соціального внеску та 13,5 тис.грн.-єдиного податку, а також пообіцяла своєчасно сплачувати податки та не допускати утворення боргів.

В свою чергу заступник голови правління РСТ Світлана Константинович  запропонувала розмістити в торгових залах підрозділів товариства матеріали роз’яснювального характеру з питань декларування доходів громадян, повідомленя та оголошення деклараційної кампанії , тематичну  друковану продукцію тощо.

Всі учасники заходу зійшлись на думці : потрібно докладати максимум зусиль для забезпечення стабільного і своєчасного наповнення  дохідної частини бюджетів всіх рівнів. Від цього залежить економічна безпека і економічне майбутнє країни.

 

 

Начальник  ОДПІ                                                 Л.В.Серебрянська         

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 76 = 82