«Спортивний майданчик дошкільного навчального закладу майбутнього»

З 31 січня по 6 лютого 2014 року був проведений ІІ (обласний) етап конкурсу «Дошкільний навчальний заклад майбутнього» за номінацією «Спортивний майданчик дошкільного навчального закладу майбутнього». Основні завдання Конкурсу передбачали:
– залучення педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, дизайнерів, архітекторів, студентів вищих навчальних закладів, які вивчають будівництво і архітектуру, представників батьківської громадськості до розробки нового зовнішнього вигляду та оснащення приміщення і прилеглої території дошкільних навчальних закладів;
– створення сучасної моделі спортивного майданчика дошкільного навчального закладу майбутнього;
– формування позитивної громадської думки про діяльність дошкільних навчальних закладів, привернення уваги різних соціальних груп до проблем дошкільної освіти.
У конкурсі взяли учать13 переможців І (районного) етапу конкурсу із 11 районів області та міст Новодністровська і Чернівців. Належну організаційно-методичну роботу щодо якісної підготовки конкурсних матеріалів здійснили всі відділи/управління освіти області.
Приємним є те, що за підсумками обласного конкурсу колектив дошкільного навчального закладу №1 «Веселка» м. Сокиряни виборов I місце. Авторами проекту є Руснак Леся Михайлівна, завідуюча ДНЗ №1 «Веселка» м.Сокиряни, Чорна Лариса Олексіївна, вихователь-методист ДНЗ, Кушнір Інна Миколаївна, інструктор з фізичного виховання та Бескупська Ольга Петрівна, студентка КНІАБ. Дизайн-проект спортивного майданчика під назвою «ВЕСЕЛКА ZABAV» був спрямований на реалізацію проблеми формування передумов здорового способу життя дошкільнят в умовах ДНЗ. Адже, спортивний майданчик майбутнього – це цілий світ, де живуть і діють діти. Спортивний комплекс розроблений у вигляді веселки, де кожному кольору відповідає та чи інша споруда.
Дякуємо всім педагогічним працівникам ДНЗ №1 «Веселка» м.Сокиряни, які брали участь у створенні даного проекту, а також Полонка Ірині Анатоліївні методисту РМК управління освіти, молоді та спорту РДА за сприяння в участі педагогічних працівників в конкурсі та організації в створенні даного проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 65 = 67