Справи про спалювання сухої рослинності розглянуто на засіданні адміністративної комісії

17 листопада, під головуванням секретаря міської ради Любові Степаненко, відбулось чергове засідання адміністративної комісії.

На порядок денний було винесено 2 справи про адміністративні правопорушення, вчинені мешканцями громади, які були складені і передані працівниками відділення поліції №1 міста Сокиряни.

Зокрема, розглянуто акти щодо спалювання сухої рослинності громадянами, які вчинили правопорушення передбачене ст.152 КУпАП.

За результатами опрацювання справ членами комісії були ухвалені рішення притягнути правопорушників до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, що становить 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або 340 грн.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 152 КУпАП, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.