Стали відомі істині причини протестних акцій на берегах Дністра в урочищі «Вишневе»

ДЕРИБАН ломачинецьких земель ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ ФЕЙКОВОЇ Новодністровської ОТГ

28.05.2020р. Новодністровською міською радою прийнято рішення за №123 про виділення двох земельних ділянок розміром 0.24 га та 0.26 га в урочищі “Вишнева” с.Ломачинці РИБАКУ Ігорю Івановичу.

Не зважаючи на рішення суду від 11.10.2019, яким було визнано протиправними та скасовано всі рішення щодо приєднання с.Ломачинці до м.Новодністровськ, дуже “чесний” секретар міськради Цимбалюк Н. підписує рішення про виділення землі на території с.Ломачинці.

Такі загарбницькі вчинки продовжуються з 2015 року по даний час, порушуючи законодавство України та попираючи норми людської моралі.

Тепер стає зрозуміло, чому нескінченні “десанти” окремих новодністровців на чолі з кандидатом у мери ШУНДРІЄМ Р. та місцевими нажиговими посіпаками впродовж літа 2020 р. атакували в’їзд в урочище “Вишнева” та ламали шлагбаум.

ТОМУ ЩО вищезгадані земельні ділянки знаходяться саме там , де в’їзд в урочище і, де облаштовано стоянку для автомобілів працівниками лісгоспу.

А чи розуміли учасники цих протестних акцій, як ЦИНІЧНО, ПІДЛО і ПІДСТУПНО хитрі посадовці використовували їх для захисту своїх інтересів? Чи знали вони , що комусь дісталися 0.50 га рекреаційних земель на березі річки Дністер, а комусь фото в інтернеті?

Закрадається думка, що наші “вожді”-кандидати ШУНДРІЙ, НАЖИГА, ПЕТРИК, ЦИМБАЛЮК також в долі на ці земельні ділянки, а вандалів- протестувальників черговий раз використали?

Очевидним є те, що НІКОГО НЕ ЦІКАВИЛО, де мають ВІДПОЧИВАТИ ЛЮДИ, а цікавили саме ті ПІВ ГЕКТАРА земель на річці Дністер, які тишком-нишком прихватнули.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці “Думка ломачинчан”.