Стан поширення COVID-19 на території Сокирянської територіальної громади
COVID-19-3

Станом на 17 січня 2022 року в стаціонарних відділеннях КНП «Сокирянська лікарня», перебуває 70 пацієнтів з ознаками вірусної інфекції.

У 60 осіб підтверджено діагноз «коронавірус», 10 – очікують результатів ПЛР-тестування. На превеликий жаль одна людина померла. Щиро співчуваємо рідним та близьким.

За даними медиків, 22 хворих перебувають у важкому стані та потребують постійної дотації кисню. 28 пацієнтів мають проблеми з диханням і періодично використовують кисневі концентратори. 7 людей – в реанімації.

На амбулаторному лікуванні з діагнозом COVID-19 знаходиться 49 хворих. Переважно – це мешканці міста Сокиряни. Медики зауважують, що наразі зафіксовано випадки захворювання на коронавірусну інфекцію серед дітей молодшого віку. Лікуються вдома юні жителі громади віком 3, 4 та 12 років.

Шановні жителі Сокирянщини, нагадуємо вам про дотримання карантинних правил та обмежень: носіть захисні маски в громадських місцях, дотримуйтесь соціальної дистанції, систематично мийте та дезінфікуйте руки, уникайте місць масового скупчення людей!

Бережіть себе та своїх рідних!