Стан поширення COVID-19 на території Сокирянської територіальної громади
Короновірус громади

Станом на 19 січня 2022 року в стаціонарних відділеннях КНП «Сокирянська лікарня» перебуває 75 пацієнтів з ознаками вірусної інфекції.

У 58 осіб підтверджено діагноз «коронавірус», 17 – очікують результатів ПЛР-тестування. За минулу добу госпіталізовано 5 людей з симптомами коронавірусної хвороби.

За даними медиків, 23 пацієнти перебувають у важкому стані, 33 хворих використовують кисневі концентратори, 8 людей – в реанімації.

На амбулаторному лікуванні з діагнозом COVID-19 знаходиться 82 хворих, з яких 46 мешканців міста Сокиряни. Медики зауважують, що почастішали випадки захворювання на коронавірусну інфекцію серед дітей молодшого віку.

Вкотре хочемо нагадати, що кожен громадянин повинен усвідомлювати, що саме його відповідальна поведінка, дотримання правил карантину та особистої гігієни – це те, що може запобігти розповсюдженню коронавірусу і тим самим вберегти ваше життя та здоров’я ваших рідних та близьких.

Шановні мешканці Сокирянщини, закликаємо вас носити захисні маски, дотримуватися соціальної дистанції, уникати місць масового скупчення людей та мити руки (або обробляти їх антисептиками). Важливо розуміти, що профілактичні заходи працюють разом, тобто однієї маски на обличчі без дотримання соціальної дистанції і обробки рук буде замало.

Бережіть себе!