Студентська пора – найкращий час в житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки.

Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості.
У  Сокирянському вищому  професійному училищі  традиційно  відзначається Міжнарожний день студентів  та  свято, яке символізує відлік нового студентського  періоду  – посвята у першокурсники .  Це одна з перших подій у житті кожного студента, яка згуртовує, допомагає оригінально зустріти першокурсників, привітати їх із початком нового, цікавого студентського життя,  влитись у  колектив.
Із вітальним словом до першокурсників та всіх здобувачів освіти   звернувся  директор Сокирянського ВПУ Іван  Бужак ,  який привітав  присутніх зі святом та  запевнив першокурсників  у правильності їхнього вибору. Адже Сокирянське вище професійне училище – це потужний заклад, який впевнено рухається вперед, має чіткі перспективи розвитку, найкращий  викладацький колектив , який ставить перед собою все нові і нові цілі, досягаючи їх наполегливою роботою. Училище  швидко реагує на виклики сьогодення, а відтак і має безліч перемог і здобутків у різноманітних  конкурсах і змаганнях. «Та головне наше завдання, –  запевнив  директор училища, – це формування нової прогресивної  еліти, яка здатна творчо мислити, швидко реагувати на сучасні вимоги ринку праці, готова до практичної роботи, і, найважливіше, яка докладатиме зусилля для розвитку власної країни, маючи відмінні знання, практичні навички та професійний досвід».
Особливу атмосферу свята прикрасили креативні виступи здобувачів  освіти різних груп. Звучали музичні вітання та  демонструвались  художні   номери, які підготували художній керівник Ірина Богачук, викладачі спецдисциплін Анастасія Нагірняк, Оксана Швець  й  музичні  керівники Лідія Яковина та  Іван Лисько.
Ведучі заходу, здобувачі освіти   Валерія Беженар   та Артем Кондрючок  привітали  всіх здобувачів освіти   зі святом, а  першокурсників- з початком цікавого студентського життя.
Діалог ведучих чергувався з номерами художньої самодіяльності. Свято запам’яталося  талановитими  виступами  колективів, вокальними номерами  виконавців.   Юні співачки Сохач Карина (Група 18 «О») та Болюк Яна (Група 20 «Т») вразили  своєю   щирістю і відкритістю  виконання пісень.
Першокурсники групи 52 ТУ  «Кухар; офіціант» (майстер в/н Чумак А.В.)  Софія Бец та Катерина Гужвіна  мали змогу показати  свої  творчі таланти.  Гумористична сценка  у їх виконанні «Бабця в ресторані» розвеселила присутніх та додала позитивного настрою.  Учениці груп  49 «Кухар; кондитер» (майстер в/н  Кушнір В.П.,  класний керівник  Кушнір І.М.), групи 18 «О» «Офісний службовець; адміністратор»  (майстер в/н  Бараннікова О.А., класний керівник Загарчук О.В.), групи 51 «Кухар; кондитер» (майстер в/н Затушевська О.П.,  класний керівник Урсатій В.А.)  запалили всіх сучасним танцем.
Також було представлено  цікаве привітальне  відео  від старшокурсників,  які дали безцінні поради та настанови новоспеченим студентам.
Від імені всього педагогічного колективу винуватців свята привітала заступник директора училища  з НВР Галина Глушко  та разом із  кураторами групи 23 «М» «Агроінженерія» ОПС фаховий молодший бакалавр  Валерієм Кушніром та групи 20 «Т» «Харчові технології» ОПС фаховий молодший бакалавр Анастасією  Нагірняк, в присутності усієї святкової аудиторії, вручили  першокурсникам головний документ студента – залікову книжку. як нагадування про початок нового, захопливого, але непростого етапу в житті.
Важливою частиною заходу стало складання присяги першокурсниками. Найбільш очікуваним моментом стало спільне виголошення символічної клятви студентами-першокурсниками. Право зачитати клятву було надано студенці    групи 20 «Т» Жанні Бунтило.
В цілому,  панувала доброзичлива атмосфера, яка залишить незабутні враження у першокурсників. Молодь показала, на що здатна, виявивши усе розмаїття своїх талантів. Пісні й танці, веселі й дотепні сценки нікого не залишили байдужими, довівши з усією незаперечністю, що новоспечені студенти вміють і люблять веселитися. Залишається лише плекати надію, що вмінням вчитися вони також оволодіють повною мірою.
Після вітань першокурсники з радістю робили пам‘ятні фото, аби назавжди запам‘ятати особливий для них день.