«Сварог Буковина» гарантує співпрацю на взаємовигідних умовах
svarog-west-group-69341
Уже багато років на Сокирянщині триває взаємовигідна співпраця сільгосптовариства «Сварог Буковина» із власниками земельних паїв, які довірили обробляти свої ділянки потужному представнику агробізнесу України, що володіє комплексом технічних засобів і всіма необхідними ресурсами для вирощення сільгоспкультур за сучасними технологіями і світовими стандартами.  Завдяки тому, що кожного сезону вирощуються вагомі врожаї на усіх масивах, «Сварог» має можливість вчасно і в повному обсязі проводити розрахунок (у грошовому та в натуральному виразнику) з усіма орендодавцями, з якими укладено відповідні договори.
Успішно стартував і нинішній сільськогосподарський рік.  Дружно провівши посівну, у ці червневі дні трудівники ТОВ «Сварог Буковина» під постійним керівництвом та  контролем досвідчених технологів, зокрема, старшого агронома, депутата Сокирянської міської ради Василя Петровича Козака, розгорнули роботи по догляду за культурами. Зокрема, два широкозахватні агрегати працюють на підживленні та обробітку проти хвороб і шкідників посівів озимої пшениці – на масивах Сокирян та Коболчина. Аналогічний агрозахід буде виконано й на площах соняшника (Волошкове, Шебутинці, Братанівка, Вашківці) та на посівах кукурудзи, яка дала дружні сходи і завдяки достатку вологи гарно пішла в ріст.
На роботах по догляду за посівами обов’язковою умовою є виконання всіма учасниками процесу правил техніки безпеки – робітникам для цього надаються тільки оригінальні засоби захисту.
Розповідаючи про хід польових робіт нинішнього сезону, головний агроном ТОВ «Сварог Буковина» Олег Володимировича Мельник наголосив, що за останні роки це сільгосппідприємство не тільки значно поліпшило технічне оснащення, ресурсні можливості, а й розширило спектр надання послуг орендодавцям та всім бажаючим. Висококваліфіковані фахівці-аграрники надають сільгосптоваровиробникам рекомендації, поради щодо підбору кращих сортів і гібридів культур, певну допомогу в питаннях захисту посівів від хвороб і шкідників. Керівництво «Сварог Буковини» готове до співпраці на взаємовигідних умовах і в плані спільного вирощення продукції, до укладення договорів оренди земель на наступні періоди із всіма фермерами, власниками ділянок. Вдосконалюючи шляхи подальшої співпраці із приватниками, ТОВ «Сварог Буковина» піклується про збільшення банку землі, зокрема, із можливою в подальшому купівлею ділянок чи по договорах емфітевзису (договір про надання права користування чужою земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб). Адже сільгосптовариство має багаторічний досвід вирощення високих врожаїв і всі можливості для подальшого стабільно результативного виробництва продукції й відповідного фінансового заохочення землевласників у взаємовигідній співпраці.