«Сварог Вест Груп» – агровиробник року-2014

Корпорація «Сварог Вест Груп» здобула перемогу у загальнонаціональному конкурсі найпродуктивніших аграрних компаній «Агровиробник року-2014» у номінації «Найвища врожайність пшениці». Середній показник врожайності цієї культури на полях компанії у 2014 році склав 8,8 т/га.

Також «Сварог Вест Груп» визнана найефективнішою у вирощуванні сої та цукрового буряку. Середня врожайність цих культур на підприємствах компанії становить 3,8 т/га та 65,8 т/га проти середніх по Україні 2,07 т/га та 44,3 т/га відповідно.

  • Такі високі показники урожайності є очікуваними у нашій компанії, та є результатом як значних довгострокових інвестицій у сучасні технології й інноваційні розробки, так і злагодженої командної роботи фахівців корпорації. Разом з тим, ми не плануємо зупинятись на досягнутому та будемо надалі дотримуватись визначеної стратегії, спрямованої на підвищення ефективності агровиробництва, – зазначив голова правління «Сварог Вест Груп» Андрій Гордійчук.

 

Нагородження переможців конкурсу відбулося 4 грудня 2014 року під час VI Міжнародної конференції «Ведення агробізнесу в Україні: перспективи 2015 року». Конкурс «Агровиробник року» започатковано у 2014 році Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» і проводитиметься щорічно з метою вдосконалення сучасних технологій та запровадження інновацій в аграрному секторі для нарощування сільськогосподарського виробництва та розвитку аграрного сектору.

 

Про «Сварог Вест Груп»

Корпорація «Сварог Вест Груп» – найбільш ефективна та високотехнологічна аграрна компанія України в галузі рослинництва. На сьогодні корпорація працює в трьох областях – Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській. Земельний банк складає 80 тис. га. Основні напрями роботи підприємств корпорації:

  • рослинництво: вирощування зернових, олійних і технічних культур;
  • молочне і м’ясне тваринництво;
  • садівництво;
  • насінництво (сучасний насіннєвий завод, виробництво, доробка та реалізація насіння);
  • зберігання продукції (сучасні зерно- і фруктосховища);
  • сучасні МТС;
  • точне землеробство.

Корпорація «Сварог Вест Груп» створена у 2003 році. Очолює корпорацію – голова правління Андрій Андрійович Гордійчук.

Додаткова інформація: тeл.: +38067-96-86-575, e-mail: press@svarog-agro.com, www.svarog-agro.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 6 =