«Сварог Вест Груп» представила українську сільгосппродукцію на міжнародній виставці «GulFood-2015»

Корпорація «Сварог Вест Груп» взяла участь у найбільшій на Близькому Сході виставці сільськогосподарських та харчових продуктів – «Gulfood – 2015», що відбулася 8-12 лютого 2015 року у Дубайському всесвітньому торговельному центрі (м. Дубай, ОАЕ). В рамках виставки також пройшов Всесвітній саміт продуктової безпеки.

 

Національний стенд України, який було організовано Українським союзом промисловців і підприємців за сприяння Посольства України в ОАЕ, представили 16 вітчизняних компаній. Корпорація «Сварог Вест Груп» презентувала напрямки рослинництва, садівництва, тваринництва та насінництва.

 

«Країни Близького Сходу – це потенційний та доволі ємкий ринок для української сільськогосподарської продукції. Наша продукція викликала значний інтерес серед учасників виставки. На разі ми продовжуємо комунікацію із зацікавленими у співробітництві компаніями, географія яких виходить далеко за межі Близького Сходу»,− коментує Інна Мєтєлєва, заступник голови правління «Сварог Вест Груп».

 

«Gulfood-2015» – це одна з найбільших у світі виставок сільськогосподарських та харчових продуктів, інгредієнтів, сумішей, напоїв і промислового обладнання. Цього року участь у ній взяли близько 5000 учасників із 120 країн світу, які презентували 20 тис. брендів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 42 = 48