“Свято меду ” у Сокирянах

Щедрим медозбором, піснями та гарними побажання відзначили сьогодні жителі Сокирянщини День Преображення Христового, Яблучний Спас та День пасічника.

На традиційному районному Святі меду вшанували працю бджолярів.  З роками свято набуло неабиякої популярності і щороку збирає чимало бджолярі з різних населених пунктів району.

Присутніх з святом Спаса та з професійним святом всіх бджолярів привітав голова райдержадміністрації Петро Бескупський. Він нагадав, що Сокирянщина є невід’ємною частиною унікального Медового краю – України.  Пасічники району закохані в свою справу і щороку виробляють більше 30 тонн товарного меду. В районі немає жодного населеного пункту, де б не було хоча би 20-40 бджолосімей. Петро Бескупський побажав всім представникам професії плідної праці, щедрих медозборів та  повної чаші меду –  символу здоров’я і достатку. Багатьом пасічникам району вручено відзнаки обласної «Буковинської спілки бджолярів» та районної влади.

Всіх присутніх вітав народний фольклорний колектив «Щирі серця», будинку культури с. Гвіздівці, та вихованці дитячої дошкільної установи с.Василівка. На виставці-продажі бджолярі пропонували  мед  різних сортів: липовий,  гречаний, акацієвий і з різнотрав’я, медові напої та продукти – віск, маточне молочко, пилок. Сокирянці та гості міста мали  змогу скуштувати свіжий солодкий нектар, придбати фрукти, кондитерську продукцію.