Свято Першовересня у ЗДО №1 «Веселка»

Ранок першого вересневого дня повнився мелодійними звуками шкільного дзвоника! Знову вулиці міст і сіл розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр! Це наш край, наша Україна зустрічала День знань — справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності!

Усі шляхи цього дня вели до закладів освіти – дитячих садочків, шкіл, училищ, університетів… Розпочався новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань!

Так! Продзвеніла веселкова карусель теплого літа, зібрано багатий урожай хліба, у садах достигли яблука і сливи, і першовересневий день знову зібрав малят і дорослих наставників у святковому колі на майданчику ЗДО №1 «Веселка». Відзначали його урочисто і весело, ажде якщо гарно рік розпочати – то і успіх не забариться!

Линула дзвінкоголоса музика, яку підібрала музичний керівник Світлана Леонідівна Маковійчук, спів улюблених пісень про осінь, про садок, про Україну, майданчик заповнювали цікаві ігри, забави і розваги – все це надало святу особливого веселкового настрою, теплих барв довгоочікуваної осені, адже дитячий садок – це місце, де дитинство оселилося назавжди! Ведуча свята – вихователька Аліна Русланівна Келя, організувала і провела з дітьми гру «Ранок», музичну зарядку-гру «В здоровому тілі – здоровий дух». Малята з вихователями заспівали пісню «Дитсадок – це будинок для діток», кружляли у танках «Всі до гурту, дітвора!», «Хай завжди в небі сонце світить».

Директорка садочка Тетяна Василівна Герасимчук привітала дітей, вихователів, всіх працівників закладу, батьків з Днем знань. Лунало багато гарних побажань та надія на те, ця осінь стане для кожного малюка радісною, мирною, оздоровлюючою, пізнавальною та щасливою.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожний садочок, кожну школу, кожну родину!

Вихователь-методист     Валентина ПЛІНГЕЙ