Свято родинного єднання в середній групі «Колобок» ДНЗ №2 «Барвінок»

В переддень весни в дошкільній установі №2 відбулося «Родинне свято середньої групи «Колобок». Як сказала вихователь цієї групи Смеречинська Софія Володимирівна: «Це є  ще одна сходинка до нашого родинного  єднання».

В святково прибраному залі за столами з українськими стравами зібрались мами і тата, бабусі та дідусі, прабабусі та прадідусі. Всі дітки декламували вірші із словами вдячності рідним, співали пісень.

Піснею «Сину-синочку», яку виконала мама Харабара Оксана з своїм синочком, було ніби материнське благословення своїх хлопчиком. Після якої всі матусі танцювали з своїми маленькими соколятами.

Всі татусі раділи своїм діткам,  а особливо тата,  які мають донечок. В їх виконанні звучали пісні «Татучку-татусю», «Татусеве сонечко». А щирі слова вдячності розтопили серця та душу, в яких навіть з’явились сльози радості за своїх діток. І під музику «Родные люди» татусі виконали із своїми донями танок «Вальс для тата».

Слава вдячності звучали також своїм бабусям та прабабусям. Зворушливим моментом було декламування віршів, які читали мами своїм мамам. Це мами Грушецька Настасія та Корчова Наталя.

Для свої прабабусь Бочарова Марінка прочитала вірш «Про всю родину» та Швець Алінка вірш «Люблю прабабусину хату»

Прабабусі раділи за своїх внучат, правнучат і побажали всім жити в мирі, здоров’ї, злагоді.

Не залишились поза увагою дідусі і та прадідусі. Для них теж звучали слова вдячності та інсценована пісня «З сиром пироги», в якій дідусі згадали свою молодість.

Ізюменкою свята стало виконання родинної пісні прадідуся Мафтуляка Михайла Васильовича з своєю родиною та правнучкою цієї групи Бочаровою Маринкою пісні «Ти і я».

На кінець свята діти затанцювали веселий, душевний український танок під музику.

З допомогою мультимедійних засобів було продемонстровано фото всіх родин із своїми дітками.

Всім гостям свята діти подарували обереги, які виготовили своїми руками з вихователями групи та вазони посаджені власноруч, а також фото, що стало вже традицією щороку їх дарувати в цій групі.

Всі запрошені були в захоплені від свята. Щиро подякували організаторам його завідуючій Потульніцкій Н.М., методисту Кузик М.М., музккерівнику Сокальській І.А., та вихователю Смеречинській Софії Володимирівні, та пом. вихователя   Кирилюк Т.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + = 13