«Святий Миколай – до кожної дитини. Благодійна акція!»
o_1ep8j0t3d1tj1pgi1qt5asnsju1k

19 грудня в Україні відзначається День святого Миколая. Цілий рік діти з особливим нетерпінням чекають цього свята. Тому що колись в давнину св. Миколай започаткував добру традицію – таємно обдаровувати дорослих і дітей. За цим прикладом батьки почали таємно класти подарунки своїм дітям, які вірили, що це – подарунки від святого Миколая.

Це найбажаніший день у році для дітлахів. За звичаєм, напередодні свята діти пишуть листи до Святого Миколая зі своїми побажаннями і вкидають їх до поштової скриньки або кладуть за вікно і звертаються з проханням здоров’я собі та батькам.

В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки. Мабуть, немає такої дитини, яка б з нетерпінням не чекала зими. Й не дивно, бо саме взимку приходять Святий Миколай з гостинцями, з довгоочікуваними подарунками, зимові канікули з колядою, розвагами, щедрівками, святий вечір у колі великої родини…

У передсвяткові дні у службі у справах дітей Сокирянської міської ради стало традицією проведення благодійної акції до Дня Святого Миколая по наданню допомоги дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, а саме: продуктами харчування (макаронні вироби, рис, мука, олія, цукор, тощо) та солодких смаколиків.

Служба у справах дітей просить активно долучитися до проведення даної акції небайдужих жителів Сокирянської громади. Усі бажаючі допомогти дітям незахищеної категорії можуть звертатися за адресою м. Сокиряни, вул. Шевченка, 3, тел., 22773 служба у справах дітей.

Благодійна акція триває з 29.11.2021 року по 14.12.2021 року включно.

Дуже хочеться, щоб радість Свят увійшла у кожен дім, кожну родину, наповнила душі і серця любов’ю, спокоєм та надією.

Служба у справах дітей Сокирянської міської ради