Святий Миколай завітав до вихованців ЗДО № 2 «Барвінок»

День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедрує наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками. З приходом цього дня кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому.

Особливі надії на Миколая покладали і вихованці ЗДО № 2 «Барвінок», бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити їхні заповітні мрії.

На свято були запрошені діти усіх вікових груп. У святково прибраній залі із прикрашеною новорічною ялинкою вони із задоволенням взяли участь у дійстві «Забави снігової баби». Дошкільнята показали свої здібності: співали про зиму і Святого Миколая, грали у музичні ігри, розповідали вірші, водили хороводи із казковими персонажами Сніговою Бабою і Ведмедем. Діти у віршах та піснях попрохали у Святого Миколая здоров’я для тата і мами, собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини.

До дітей завітав головний герой – Святий Миколай. Оскільки всі дітки протягом року були слухняними та ще й підготували для нього чудове свято, він вручив їм солодкі подарунки. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися. Коли малята отримували подарунки, їх оченята світилися неймовірною радістю. Задоволенні і щасливі малюки попрощались з гостем та запросили на наступний рік. Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Миколая. Освятімося найкращими людськими чеснотами, чистими помислами і благочестям. Поділімося своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з ближніми, допоможімо їм відчути радість свята. Аби цього справді казкового дня Святий Миколай завітав до кожної української дитини.

Сердечно бажаємо Вам, здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Нехай щедрий Святий принесе благополуччя, щастя, злагоду вашим родинам та мир рідній Україні.