Талановиті діти Сокирянщини відпочивають на “Усладі”

Вже другий рік поспіль, за сприяння депутата Сокирянської районної ради Василя Козака, вихованці туристично – краєзнавчого гуртка районного центру дитячої творчості для дітей та юнацтва мають можливість відпочивати в наметовому таборі «Бригантина» на базі туристичного комплексу «Услад». Про це повідомляє Сокирянська районна державна адміністрація.

8 червня відбулося  урочисте відкриття табору. Вітаючи дітей з гарною подією керівник апарату райдержадміністрації Любов Степаненко побажала всім здоров’я та незабутніх вражень. З побажаннями гарного відпочинку передав солодощі  школярам Василь Козак.

Протягом двох тижнів 16 дітей будуть змагатися із спортивного орієнтування, удосконалювати практичні заняття з водного туризму, відпочивати та подорожувати мальовничим берегом р. Дністер. Діти табору повністю забезпечені  відповідними умовами проживання, 4 – х разовим харчуванням (вартість харчування на одну дитину в день становить 50 гривень).

Загалом цього року літнім оздоровленням охоплено понад  три тисячі школярів, що становить 73% від загальної кількості дітей шкільного віку і на його забезпечення з районного бюджету виділено 510 тисяч гривень.

  1. Nina коментує:

    Сокирнщині -dopywena pomulka y zagolobky.

  2. Nina коментує:

    Василь Козак-molodez, dbae pro zdorov’ya diteu, adwe ,ditu, nawe maubytne.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 47 = 53