Транспортний засіб, придбаний за кошти, зібрані закладами освіти громади, передано для потреб одного із спецпідрозділів, який боронить українську землю від ворога

За кошти, які зібрала освітянська родина громади разом з батьківськими та дитячими колективами, за участі приватного підприємця Юрія Федишена, який з родиною також долучився до важливої справи, придбано автомобіль MITSUBISHI L200. Сьогодні, 26 січня, транспортний засіб передано представникам одного із спецпідрозділів Сил  спеціальних операцій.

Автомобіль небайдужі жителі міста Сокиряни спільно із міським головою Василем Козаком доставили з однієї із країн Європи. Як зазначають самі військові, авто має високу прохідність у складних дорожніх умовах і при цьому має всі технічні характеристики, необхідні для виконання бойових завдань.

Приватний підприємець з міста Сокиряни Ярослав Репеха передав для потреб військових  електрогенератор, який забезпечуватиме наших захисників теплом та світлом.

 Переоблаштували і здійснили повне технічне обслуговування автомобіля працівники станції технічного обслуговування підприємця Ігоря Серебрянського.

Дякуємо колективам закладів освіти громади, а також батькам та діткам, які долучились до придбання авто, яке працюватиме для наших захисників та наближатиме спільну Перемогу.

Окрема подяка приватному підприємцю Юрію Федишену та його родині, за вагомий внесок у придбання авто для воїнів.

Щира дяка приватному підприємцю Ярославу Репесі, який підтримує та допомагає військовим Збройних Сил України.

Дякуємо колективу станції технічного обслуговування приватного підприємця Ігоря Серебрянського за переоблаштування та технічне обслуговування автомобілів, які направляються з громади до армійців Збройних Сил України.

Спільними зусиллями зробимо більше!

Перемога близько!

Все буде Україна!