Триває активна робота над розробкою Стратегії розвитку Сокирянської міської територіальної громади на наступні 7 років
опитування

Розпорядженням міського голови утворено робочу групу з розробки стратегії громади та визначено план заходів. В даному напрямку громада заручилась підтримкою експертів-спеціалістів – Агенції регіонального розвитку Чернівецької області, спільно з якими ведеться активна робота.

Стратегія – це суспільно-узгоджена програма розвитку на середньострокову перспективу, яка сприяє згуртуванню мешканців громади, забезпечує прозору конкуренцію за місцеві ресурси, підвищує конкурентоспроможність громади та вказує шлях до досягнення сталого майбутнього розвитку. Вона стане основним – опорним документом для місцевої влади в розвитку Сокирянської міської територіальної громади.

Наразі, проводиться анкетування жителів громади, а також представників малого та середнього бізнесу, з метою визначення потреб та їх бачення у напрямку розвитку території громади.

Анкетування проводиться у письмовій та електронній формі. Бажаючі можуть заповнити анкету звернувшись до міської ради, або до старостинського округу, а також можуть надати відповіді на питання електронної анкети, перейшовши за посиланнями:

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ для мешканців Сокирянської міської територіальної громади

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ для представників бізнесу на території Сокирянської міської територіальної громади

Просимо активно приймати участь у анкетуванні.