Триває друга зміна літнього дитячого клубу«SummerUA»

Як уже повідомлялось раніше, табір створений в межах ініціативи DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні», яка реалізується в рамках впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».

Другу зміну дитячого клубу відвідує 37 діток, в тому числі діти з сімей, які належать до категорії внутрішньо переміщених осіб. Дітки займатимуться до 19 серпня.

Цікава програма, розроблена викладачами табору, включає різноманітні конкурси, вікторини, квести та змагання, а також надзвичайно цікаві навчальні та розвиваючі уроки і заняття.

Як зауважує керівник дитячого клубу Наталія Кулій, для учасників другої зміни додатково впровадили заняття з ткацтва та писанкового розпису. «Творчий простір з програмою орієнтованою на демократичні цінності та розвиток дитини, розкриття талантів, створює ідеальні умови для оздоровлення, розвитку й активного відпочинку вихованців літнього клубу “SUMMER UA”» – зазначає Наталія Михайлівна.

Різноманітне та змістовно наповнене дозвілля – гарна можливість провести літні канікули цікаво та корисно.

Бажаємо учасникам другої зміни табору цікавого дозвілля та приємних вражень. Всім діткам Сокирянщини бажаємо мирного неба та справжнього літа.