Триває кампанія з оздоровлення дітей Сокирянщини
Ozdorovlennya

Відділ освіти Сокирянської міської ради продовжує працювати над організацією якісного оздоровлення дітей пільгових категорій. Так, з 23 червня по 13 липня двоє школярів Сокирянської громади вирушать на V тематичну зміну «Артек єднає Україну» у Міжнародний дитячий центр «Артек». Це, зокрема, дитина позбавлена батьківського піклування, яка відпочиватиме безкоштовно – за рахунок коштів державного бюджету, а також дитина учасника операції об’єднаних сил, путівка надана з частковою доплатою за рахунок коштів батьків (20%).

Також з 22 червня по 12 липня двоє юних жителів громади оздоровлюватимуться в дитячому центрі «Молода гвардія» на V тематичній зміні «Творче літо». Зокрема, путівки надані дитині-сироті, яка повністю оплачена за рахунок коштів державного бюджету, та дитині – переможцю обласних, державних та міжнародних конкурсів – з частковою доплатою за рахунок коштів батьків (30%).

Окрім того, наразі здійснюється підготовка до оздоровлення діток Сокирянщини в стаціонарних таборах Чернівецької області – за рахунок коштів обласного бюджету. Діти, переможці змагань туристсько-краєзнавчого напряму, з липня поточного року зможуть відпочити в наметовому таборі «Бригантина», що в селі Ломачинці. Фінансуватиметься робота табору за рахунок коштів місцевого бюджету.