Триває робота комісії з проведення обстеження наслідків стихійного лиха, що сталось на території Сокирянської міської територіальної громади

З метою встановлення збитків, завданих буревієм, який мав місце 06 липня нинішнього року, члени комісії працюють в населених пунктах громади, які найбільше постраждали від негоди. Це, зокрема, місто Сокиряни та залізнична станція «Сокиряни», села Коболчин, Гвіздівці, Олексіївка та Новоолексіївка.

За попередніми оцінками фахівців, найбільших руйнувань зазнали будинки – як комунальної, так і приватної власності, а також посіви сільськогосподарської продукції та багаторічні насадження. Наразі, проводиться документування нанесеної негодою шкоди з тим, аби оцінити вартість завданих збитків.

Сокирянська міська рада працює над тим, щоб відповідними відомствами, зокрема Чернівецькою обласною військово-цивільною адміністрацією, було здійснено класифікацію надзвичайної ситуації за рівнем завданих пошкоджень. Це робиться для того, щоб була можливість хоч частково компенсувати завдані громадянам і господарствам збитки.

Наразі, за попередніми висновками, в місті Сокиряни, накриття частково або повністю було знято з 18 будівель. Власними силами та ресурсами фахівці комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» працюють над тим, аби усунути пошкодження дахів багатоквартирних будинків міста. На звернення Сокирянського міського голови Василя Козака для цих потреб залучено спецтехніку, а саме телескопічну вишку, яку надала філія «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС».

Жителька одного із багатоквартирних будинків міста Сокиряни, розуміючи масштаб негоди та складну ситуацію в країні, надала шифер у кількості 6 листів для ремонту частини даху будинку в якому проживає.

Дякуємо жителям міста та громади, які розуміючи всі труднощі сьогодення намагаються допомогти спільними зусиллями подолати наслідки негоди.