Центр творчості дітей та юнацтва розпочав новий навчальний рік

15 вересня, черговий раз свої двері привітно відкрив Центр творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради. Гостями на святі були Сокирянський міський голова Василь Козак, секретар міської ради Любов Степаненко, начальник відділу освіти Галина Рябко, голова об’єднаної організації профспілки працівників освіти Сокирянської ТГ та Вашковецької ТГ Анатолій Полонка, головний редактор газети «Дністрові зорі» Валентина Гафінчук та директор телерадіоорганізації «Сокиряни» Роман Гавдюк.

До гостей та учнів звернулась директор Центру творчості дітей та юнацтва Наталія Кулій, яка розповіла про досягнення та перемоги, які були у минулому році в дитячому колективі та окреслила завдання на новий. «2020-2021 роки стали для нас справжнім творчим проривом, адже цьогоріч ми провели 26 заходів, як очно, так і заочно, як онлайн, так і офлайн. За свою працю ми отримали безліч перемог, нагород та зайняли призові місця». Наталія Михайлівна подякувала за вагому підтримку місцевій владі, та особисто Сокирянському міському голові Василю Козаку.

До вітального слова долучився Сокирянський міський голова Василь Козак та привітав дітей з початком нового навчального року в позашкільному закладі. Василь Васильович висловив подяку педагогам, чия нелегка праця прищеплює дітям любов до всього творчого та цікавого. «Бажаю вам, щоб у новому навчальному році було ще більше перемог і досягнень, ніж у минулому. Зі своєї сторони ми зробимо все можливе, аби Центр творчості дітей та юнацтва розвивався. Адже пріоритетними для нас є створення належних умов для розвитку, навчання та дозвілля наших дітей» Від імені Сокирянської міської ради, Василь Васильович подарував закладу ноутбук.

Привітала дітей і Галина Рябко та побажала міцного здоров’я, хорошого навчання, високих результатів і здобутків у новому навчальному році.

Співи, танці, художні номери, дефіле –все це показали вихованці Центру дитячої творчості дітей та юнацтва, чим вкотре довели свої таланти та творчі здібності.