Цілісність громади району підтримали в Кормані

Днями жителі села Кормань двічі збиралися у місцевій школі, щоб обговорити важливі питання, що хвилюють кожного: якою є перспектива придністровського села? Звичайно, найбільше всім хочеться зберегти всю інфраструктуру рідного населеного пункту, адже Кормань – лідер по числу багатодітних родин. Наповнюваність класів учнями – одна з вищих – 12- 15, а в НВК навчається до півтори сотні  юних корманчан. І в садочку функціонують дві групи дошкільнят- це ще 50 майбутніх школяриків.

З трьохсот дворів села зійшлися на збори громадян близько ста жителів. Слухали виступи сільського голови Олесі   Дмитрівни Базелюк, членів районної робочої групи.

У діалозі з корманчанами були Галина Іванівна Харабара, педагог з Кулішівки та в.о. головного лікаря Сокирянської ЦРЛ Олена Іванівна Мельничук.

Найбільше запитань прозвучало з боку місцевих педагогів –Сергія Павловича Дикого, Діни Іванівни Цикунової, Леоніда Васильовича Андроніка.

Одностайно представники громади підтримали подальший розвиток Сокирянщини в єдиному комплексі, в межах наявної території. Всі мають бажання бачити в рідному селі працюючими заклади освіти, торгівлі, охорони здоров ‘я. Щоб дзвінкими дитячими голосами повнились майданчики, вулиці, організовано відбувались традиційні сільські свята та зберігались  звичаї придністровської громади – працьовитих хліборобів, народних умільців, господарів.

А ще одним свідченням того, що громада дійсно має перспективу розвитку стали вручення посвідчень багатодітним матерям. Дійсно, в Кормані проживають великі дружні родини, в яких виховуються 5, 6, 7 діток. То ж статус багатодітної матері підтримано врученим документом. Паращук Діна Іванівна отримала почесні звання і посвідчення, поповнивши ряди жінок-героїнь села, що народили і виховують трьох і більше дітей .

Село живе і рухається власною дорогою щастя і добра, праці і успіхів, турбот і перспектив. І кожному, хто народився, виріс на цій землі так хочеться, щоб мир і стабільність, Божа милість забезпечили процвітання рідної громади і квітування такого щедрого краю!